Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez és mit tehetnék?

Mi lehet ez és mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Egy jó ideje jobb oldalt az alhasam eléggé megkeménykedett, görcsöl, szúr, fáj és nyomásérzékeny, ha megnyomom akkor belenyilal a baloldalba és elkezd lüktetni! Terhes nem lehetek mert gyógyszert szedek, nem tudom mi lehet, de orvoshoz félek elmenni, félek hogy rossz hírt közölne
2013. szept. 16. 00:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy volt olyan hogy a köldököm körül éreztem erős szúró fájdalmat .
2013. szept. 16. 00:20
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez lehet petefészek gyulladás, amit simán kikezelnek antibiotikummal. Nőgyógyászati szűrésre jársz rendszeresen? Csak mert a HPV-nek is lehetnek hasonló tünetei. De persze lehet akár bélgyulladás is. Ha már jó ideje tart mindenképpen vizsgáltasd ki, mert most még valószínűleg simán kikezelik gyógyszerrel, de ha vársz még pár hónapot akkor szövődményekkel is számolhatsz. Legrosszabb esetben akár meddőséggel.
2013. szept. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most szedtem antibiotikumot. Kb 3hónapja van ez .
2013. szept. 16. 01:19
 4/5 A kérdező kommentje:
HPV ellen kaptam védőoltást .
2013. szept. 16. 01:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem nagyon gyanús, hogy vakbélgyulladás. Mi hamarabb keress fel orvost! [link]
2013. szept. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!