Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormonális okból kialakult...

Hormonális okból kialakult pattanásokkal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy megkeményedve jön ki, szinte görcsös, nem fehér a közepe, hanem inkább, mintha vmi csípésszerűség lenne. Nem találtam még rá semmilyen krémet ami használna, próbálkoztam gyógynövényes készítményektől kezdve bőrgyógyász által kiírt kenőcsökkel is, de egyik sem használt. Leginkább az arcomon oldalt jönnek ki és menstruáció előtt és után is.

Fogamzásgátlót nem szedek, egészségesen élek.


2013. szept. 14. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj vissza a bőrgyógyászhoz. Először mindig megpróbálják a külső kezeléseket,de ez nem azt jelenti,hogyha nem használ többet ne menj. Elküld vérvizsgálatra,góckutatásra és a következő kezelést annak függvényében kapod majd.
2013. szept. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha hormonális az ok, akkor arra kell gyógyír. A cypromixet erre találták ki. Ez hormontabletta, fogamzásgátlás a mellékhatasa, de nem fogamzásgátló bogyó. Sokan okoskodnak hogy de igen is az, anélkül hogy elolvasnák a betegtájékoztatót. Attól hogy ilyen gyógyszert szedsz még egészséges vagy, főleg hogy ez erre való. Egészségtelen akkor vagy ha beteg vagy. A hormonzavar addig egészséges amig serdül az ember.

Én is a pattanásokkal szenvedek.... a világon mindent kiprobáltam, kenceficéktől kezdve a tablettákon át... étrend változtatás, méregtelenités, gyogynövények. semmi..... éveken át jjártam bőrgyógyászhoz, kidobott pénz. ugyanahoz jártam mindig. most nyáron már felháborodásomban, mikor megint felakarta irni aa legujabb drága mérget, akkor kőzöltem vele hogy nem, már több mint 5 éve idejárok, 22 vagyok, már nem tini, évről évre erősebbgyogyszereket ir fel tartos eredmény nélkül! mondtam hogy az okot keressük meg. erre a legegyszerűbb természetességgel, mint aki végig tudta mibajom kközli, hogy ezeket általába gyomor és bélrendszeri panaszok okozzák. ugyhogy rájöttem hogy ez a doki segiteni ugyse fog, egyszer sem vizsgáltatott ki, pedig ő is tudja hogy miota oda járok. ott hagytam a ppiccsába, hazamentem és ujra felirattam a cypromixet, amit télen irt fel nekem nőgyogyász pattsnásokra, amit anno hasonlo magyarázattal a tiédhez én sem váltottam ki. Azóta viszont túl vagyok kemény két honap sotreten, és ha valami, akkor az egy méreg! és aki végigcsinálta a kurát az azt mondja megérte, de az is ugyis csakegy tüneti kezelés, és ha valaki olyan szerencsés mint te, hogy tudja a probléma okát, akkor azt szüntetsd meg, ne a tüneteket! nekem sajnos mind a mai napig nem sikerült kideritenem hogy mi a bajom ésnem tudom milyen vizsgálatra meghetnék még.

2013. szept. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!