Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PCOS mivel kezelhető még jól...

PCOS mivel kezelhető még jól a 3-as kezelésen kivül? Még igy is csak kb 3 havonta jön meg nekem.

Figyelt kérdés

2013. szept. 14. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is PCO-s vagyok, nem tudom mi az a 3-as kezelés, de én Metformint kaptam rá, azt szedem 1,5 éve, kb 9-10 hónap volt mire hatott és azóta 35-50 naposak a ciklusaim amik egész jók ahhoz képest, hogy előtte évi 2x-3x jött meg. Mióta szedem lefogytam 25 kg-t, kevesebb a folyásom, megerősödött a hajam/körmöm, szebb a bőröm.

Türelmesnek kell lenni a gyógyszer szedésnél, de hosszútávon hatásos :)

2013. szept. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első válaszoló! Elég szomorú, hogy nem tudod, mi a 3as kezelés. És ezt most nem azért mondom, hogy Téged bántsalak, hanem, mert az orvosok ennyire adnak felvilágosítást... Ha magad nem mész, neem foglalkozik veled a kutya sem.

Én is pcos vagyok, 8 hónap kellett, hogy a 3as kezeléssel 4 összejöjjön a baba. Diéta, sport és gyógyszer. Én ahogyan elkezdtem szedni a gyógyszert, egyből beállt.

Szülés után nem foglalkoztam a diétával és sporttal, de a ciklusom nem lett soha 40 napnál hosszabb. Mára beállt 30 napra, 14 hónapja szültem.

2013. szept. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mióta tartod a kezelést?

Mert annak is kell minimum 1 év, hogy az jól látható legyen az eredmény.

Ha már régóta csinálod, én a helyedben orvoshoz fordulnék.

2013. szept. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kb fél éve csinálom a 3-as kezelést, járok endokrinológushoz 3 havonta
2013. szept. 15. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!