Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olyan van, hogy nem vizsgál...

Olyan van, hogy nem vizsgál meg a nőgyógyász mert nem élek nemi életet és azt mondja hogy akkor nem lehet semmi bajom?

Figyelt kérdés
2013. szept. 13. 09:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Szüzen is megvizsgálhat és keneteket is vehet. Van direkt "szűz kacsa" kíméletesen végzik a vizsgálatot nem kell félni.

Hüvelygyulladásod, gombád, meg még amit előttem felsoroltak azon kívül is lehet 1000 bajod, független attól, hogy szűz vagy-e vagy sem.

2013. szept. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
44%

Igen, engem sem vizsgált meg ÚGY, hanem megnyomkodott, hasi ultrahangot csinált.

Azt mondta, ebből is látszik, hogy minden rendben van, és egy szűz lányt nem kell hüvelyen keresztül vizsgálni.

2013. szept. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
11-nek igaza van. Akár hüvelyi vizsgálatot is lehet szüzeknek csinálni,ha olyan jellegű a panasz és ez nem jelenti a szüzesség elvesztését. Persze ha folyásról van szó,ahhoz nem kell feltárni a hüvelyt,a hüvely bemenetből is lehet venni váladékot.
2013. szept. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én voltam gyerekként gyereknőgyógyásznál. Hüvelyből vett kenetet, de úgy, hogy egy vékony csőszerű valamit dugott fel mélyen a hüvelybe. Semmi mással nem nyúlt belém. Tehát megvizsgált, figyelembe véve, hogy ugye szűz vagyok, mivel gyerek voltam. Megállapította a problémám és ki is kezelt, gyógyszert írt fel. Megfázás vagy valami fertőzés volt, azt hiszem.
2013. szept. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!