Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most vettem észre hogy a...

Most vettem észre hogy a szemérem ajkam be van lilulva. Gyógyszert szedek de mindenhol azt olvasom h a terhesség jele?

Figyelt kérdés
MOndjátok hogy nem igaz....
2013. szept. 10. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
terhességi teszt? esetleg?
2013. szept. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jah mert en tudok ilyenkor venni ... ertelmes valaszokat szeretnek..
2013. szept. 10. 20:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben.....
2013. szept. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen ilyenkor is tudsz venni Miss Intelligencia. Biztos te nagyon okos vagy... akkor google-zd ki, hogy mik a terhesség tünetei, és ott is ott lesz, hogy terhességi teszt pozitív. Ha nem tudnád te szerencsétlen hogy csak segíteni akartam, de az ilyen emberen nem érdemli meg.

Egyébként minden nagy városban van non-stop patika és ott lehet venni, de mivel te annyira értelmes vagy, hogy azt is tudod bizonyára, hogy a beágyazódástól számított 8 nap után mutatja csak ki.

Nem szeretem a bunkó embereket.. nagyon nem!

Máskor jobban nézd meg kit szólsz le..

"értelmes válaszokat kérek" taps taps taps...

idóta!

2013. szept. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a pigemntáció nem szokott ilyen korán jelentkezni. Azért a biztonság kedvéért csinálj tezstet de nem valószinű hogy terhes lennél. miért ne tudnál venni tesztet?
2013. szept. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mert nem varosba lakom talan azert :-) koszonom...
2013. szept. 13. 09:49
 7/7 A kérdező kommentje:
Te drága cicafülű lány...vagy mi..:) nem igazán hat meg a szöveged :) de azért köszönöm hasznos válaszodat ;)
2013. szept. 13. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!