Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruacio közben bele...

Menstruacio közben bele szoktál ülni a vizbe, ha igen milyen hatással van rád és tartasze következményektöl? (lanyoknak)

Figyelt kérdés

2013. szept. 9. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Most másztam ki belőle így. mellékhatása nincs,de utána leszoktam tiszta vízzel zuhanyozni magam.
2013. szept. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Igen, a lényeg csak annyi hogy napközbe használj tisztán tartó termékeket(pl. Intim törlő, lemosó, alkagin paszta!
2013. szept. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Én is kádban fürdök, soha semmi bajom nem volt belőle. Gondolj bele, van, aki vízben szül, mégis túléli...


Amúgy most voltam rákszűrésen, és a nőgyógyász kiemelte (pedig rám nem is vonatkozik), hogy semmilyen intim terméket nem szabad használni, és eszembe se jusson venni ilyet. Megnyugtattam, hogy nem is veszek soha...Csak ártanak ezek, nem használnak, hidd el.

2013. szept. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én használok de nem azon a napokon.....
2013. szept. 10. 20:43
 5/6 anonim válasza:

Gabica27-nek igaza van, régebben anyáink és nagyanyáink is megvoltak a sok mai kófic nélkül is, mégis élnek és virulnak, egészségesek.

Egyébként semmilyen következménye nincs ha azokon a napokon ülsz a kádban.

2013. szept. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ülj bele a vízbe, semmi bajod nem lesz! Ha fürdők, a hüvelyembe került víz kimossa az ott esetlegesen megrekedt vért, szövettörmeléket. Még jó is.
2013. szept. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!