Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek hogy ne legyek büdös?

Mit tegyek hogy ne legyek büdös?

Figyelt kérdés
izzadok oké. de az a gáz hogy büdös vagyok bármilyen dezodort is használok és nagyon gáz a suliba alig bírják mellettem stb. segítsetek:(

2013. szept. 4. 15:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
F/L? Korod? Betegséged? Melyik részed a büdös?
2013. szept. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
14/L,nincsen betegségem,hónalj
2013. szept. 4. 15:26
 3/12 anonim ***** válasza:

Reggel ha megmosod a hónaljad szappannal és utána bekened hónalj stifttel, akkor is büdös lesz egy idő után?

Nekem a Nívea bevált, ezek a fajták:

[link] Segíthet az is ha leborotválod a hónalj szőrt, erős fűszereket kerüld, ne hordj műszálas ruhát.

Ha mindezek ellenére is fennáll a szag, akkor nem ártana elmenned a háziorvoshoz és kérni egy teljes kivizsgálást, mert belső oka is lehet.

2013. szept. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Solutio Antisudoricát használtad már? Gyógyszertárban kapható.
2013. szept. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy stresszes, nem sok a savad? Az is okozhat erős izzadstágszagot.
2013. szept. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem eszel túl fűszeres ételeket?
2013. szept. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
stresszes vagyok és a savam nem tudom hogy sok e
2013. szept. 4. 15:49
 8/12 A kérdező kommentje:
és hát szeretem nagyon a fűszeres ételeket gyakran eszem de azért nem állandóan régebben magába ettem a fűszert
2013. szept. 4. 15:49
 9/12 anonim ***** válasza:
Hagyd el akkor a túl fűszeres és zsíros ételeket, egyél sok gyümölcsöt, főzeléket, salátákat. Vegyél törlőkendőt és a szünetekben mosd le vele a hónaljad, kamaszkori hormonális oka is lehet, de a rossz táplálkozás is nagyban hozzájárul.
2013. szept. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ez oké de külsőleg mit használjak ha mégis büdösök? dezodorok nem sokan érnek...
2013. szept. 4. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!