Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történik az első nőgyógyász...

Mi történik az első nőgyógyászati vizsgálaton ha valaki még szűz és problémamentes?

Figyelt kérdés
pl csak rutinvizsgálat vagy gyógyszerfeliratás megfelelő korban
2009. nov. 1. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem voltam ilyen helyzetben. Véleményem szerint az orvos mindenképpen megvizsgálja, kitapogatja a szervek helyzetét, hogy tudja, minden rendben, csak úgy nem hiszem, hogy felírna gyógyszert. Ettől nem kell tartani, sok szüzet vizsgáltak már meg, és nem lett semmi baj, nem szakad át a szűzhártya, ha erre gondolsz (annyira nem hártyavékony), nagyon óvatosak, viszont előtte javasolt szólni, hogy még nem volt nemi kapcsolat, így még óvatosabb az orvos.
2009. nov. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
2009. nov. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem míg szűz voltam, csak ultrahangot csinált.
2009. nov. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hallottam olyat, hogy ebben az esetben végbélen keresztül vizsgálnak, de szerintem azt nem vagy köteles hagyni, biztos meg tud normális úton is vizsgálni úgy, hogy ne okozzon sérülést. De ha panaszmentes vagy, lehet, hogy nem is vizsgál, csak kérdezget.
2009. nov. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!