Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már valakinek hasonló?...

Volt már valakinek hasonló? Több mint 2 hete késik. Bővebben lent. Fontos!

Figyelt kérdés
Egy hete kértem ötletet, hogy mi lehet az oka, hogy régóta késik. Több mint két hónapja feküdtem le utoljára a barátommal akkor is, és mindig óvszert használunk. (nem lyukadt ki). Abban a hónapban is(egy héttel hamarabb is) és múlthónapban is megjött, azonban augusztus hónapban már nem. Abban a hónapban mikor lefeküdtünk, egy hétig antibiotikumot szedtem kettesével, lehet ez is az oka? Vagy az, hogy az augusztusom vagy idegeskedésből és vitákból állt? Még így is van rá esély, hogy terhes lehetek? Kiszámoltam, már 11 hetes lennék és semmilyen jel nem utal rá. A mellem fáj, de minden hónapban ugyanígy fáj mielőtt megjön. Bocsi a hosszú kérdésért, de már nagyon parázok.

2013. szept. 3. 15:55
 1/2 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem, hogy a múlthéten a hüvelygombám is kijött ez befolyásolja? Bocsi a hanyag fogalmazásért.
2013. szept. 3. 16:00
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes. Védekeztetek, nem lyukadt ki, normálisan használtátok, akkor nem lehet probléma. A mellfeszülés miatt se aggódj. Nekem is volt már ilyen, hogy kimaradt 1 hónapot a sok vita, stressz miatt és én is megijedtem a mellem miatt, mert nekem is minden menzesz előtt fáj és nem tudtam hova tenni. Az antibiotikum is befolyásolhatja. Légy nyugodt, mert a parázás miatt is késhet.
2013. szept. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!