Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális, hogy a méhszájam...

Az normális, hogy a méhszájam szinte teljesen zárt? L20

Figyelt kérdés
Olvasgattam a ciklusról a neten,és azt is olvastam,hogy van amikor annyira nyílt,hogy az ujjbegy kicsit befér,de nekem mindig zárt szinte teljesen alig érzem rajta a lyukat.Mensi alatt nem szoktam felnyúlkálni,de ha az ki tud jönni,akkor oké,nem?

2013. aug. 31. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nemár..ha annyit olvasgattál nem olvastad, hogy mintegy tűhegynyi rés van csak rajta? Ha valaki fel tud nyúlni ott már baj van mert bármi fertőzés is bejuthat. Ha pedig valaki szándékosan felnyúl az még nagyobb baj, mert olyan kismedencei gyulladást kaphat, hogy ihaj..
2013. aug. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Méhszáj normál esetben csak menstruációkor és szüléskor van nyitva.
2013. aug. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
normális hát. Két gyerek után nekem már nem zár ennyire, peteéréskor kicsit nyitva van. De nálad még ilyennek kell lennie.
2013. szept. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!