Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azt mondta a nődokim, hogy...

Azt mondta a nődokim, hogy kisebb a méhem, mint kéne. Ez baj? Ha igen, mit kell ilyenkor tenni? (20/L)

Figyelt kérdés
2009. okt. 31. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom baj-e. Szerintem kérdezd meg az orvost aki mondta. Itt nem hiszem, hogy kapsz rá megfelelő választ, inkább csak találgatni lehet.

2009. okt. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Túl sok mindent nem tudsz tenni, csak hogyha szeretnél majd babát akkor nagyon vigyázz magadra. Pl fogamzásgátlót nem szedhetsz stb.
2009. okt. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

egyik ismerősömnek szinte nem is volt méhe, azt mondták akkora, mint egy cseresznyemag.

2-szer elvetélt, akkor mondta neki a doki, hogy meg kell műteni.

Műtét után nem sokkal terhes lett, most már a 3. babáját várja. Szóval ha nagyon kicsi, akkor is lehet rajta segíteni.

2009. okt. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És mit lehet tudni erről a műtétről?Nem tudom elképzelni,hogy "megnagyobbítják".
2009. okt. 31. 16:28
 5/10 anonim ***** válasza:
bocsi, de nem tudok róla semmi bővebbet, mert csak annyit beszéltem vele, hogy műtötték ez okból.
2009. okt. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem tudni, neked mennyivel kisebb a méhed, ezt az orvosoddal kellene megbeszélned. Ha nem extrém a méretkülönbség (erre kicsi az esély, hiszen akkor bizonyára szólt volna), akkor ugyanúgy szedhetsz fogamzásgátlót, és lehet majd babád is. Nekem minden leletemen mindig azt írták, hogy rendesnél kisebb, hátrahajló méhem van. Aztán 8 évig szedtem fogamzásgátlót, utána pedig 4.havi próbálkozásra teherbe estem, a terhességem viszonylag rendben, extra gondok nélkül zajlott és most van egy makkegészséges kisfiam.

Ne ess kétségbe, beszélj az orvosoddal, ő majd mindent pontosan elmagyaráz!

2009. okt. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Bár azt nem értem,hogy ultrahang nélkül honnan tudhatná ,hogy pontosan mekkora...?
2009. okt. 31. 20:45
 8/10 anonim ***** válasza:
Meglepően pontosan ki tudják tapogatni: hüvely felől és kivülről, hasfalon keresztül "közrefogja" és végigtapogatja.
2009. okt. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekemis kitapogatta, nekemis mondta h kisebb a méhem, meg aztuis mondta h nincs ezzel semmi probléma, és felírta a következő adag foggátlót.
2009. nov. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is mindig azt mondta a nődokim, hogy rendesnél kisebb a méhem.Aztán csinált egy hüvelyultrahangot és kiderült a méhem normális méretű viszont a petefészkeim nagyobbak. :)

De azt mondta hogy ez nem baj.

2009. nov. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!