Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap jött meg elöször és...

Tegnap jött meg elöször és nagyon megvan. Ez mit jelent? Ez azt jelenti hogy még sokáig meglesz vagy azt hogy nemsokáig?

Figyelt kérdés
(Lécci mondjátok hogy nem sokáig)
2008. júl. 1. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

:D

hát azt jelenti hogy nagyon megvan. mondhatjuk azt is hogy nagylány lettél.

a mesid köb 5 napig lesz meg de ez lehet egy hét is. de ha 7 napnál tovább van szolnod kell anyunak vagy orvosnak.

mindenkinek másképp van.

van hogy elöször csak kicsit barna, alvadtvér jön ki aztán egyszer csak hopp vérzik nagyon és lassan marad el. minden nap kevesebb. ha éjszaka nem lesz véres a betét akkor is nappal még használj mert éjszaka fekszel és a gravitáció nem hozza ki belöled de mikor felkelsz és elmész a suliba már véres is a bugyid. erre figyelj. az is lehet hogy már most beáll és 28 vagy 30 napos ciklusban megjön (a mensi elsö napja a ciklusod elsö napja) lehet soha nem áll be rendszeresre és van hogy megjön van hogy késik vagy kihagy egy hónapot. ha 2-3 hónapot kihagy akkor is jó a dokit felkeresni. mivel a menstruációt a hormonok szabájozzák így egy idegskedés is késleltetheti vagy kimaradhat.

van akinek göcsös és fájdalmas, van aki észre sem veszi szinte.

remélem segítetettem egy kicsit.

2008. júl. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi ez normális. Mindenkinél más és lehet hogy legközelebb nem is lesz ennyi. Egyébként egy áltag ciklus olyan hogy első nap kevés, 2. nap a legtöbb és aztán mindig egyre kevesebb. Nekem pl 1. nap alig van, 2. nap rengeteg, 3. nap nem olyan sok, és 4. nap is már alig van. 5. nap pedig már egy tisztasági betét is elég.

Ja és még annyit javasolnék hogy éjszakára eggyel nagyobb betétet használj mint napközben, hogy ne legyen olyan a bugyid, lepedő. Aztán persze mikor már kitapasztalod mikor mennyi van, már tudod hogy milyen, mekkora betétet használj, nekem pl csak első és második este kell nagyobb betét, aztán nem.

2008. júl. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok a biológiai felnőttséghez :)

Szerintem semmiképpen sem gáz anyukáddal beszélni a dologról, vagy ha ő nem elérhető (pl. meghalt) akkor egy idősebb, tapasztalt nővel, akiben megbízol.

2008. júl. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!