Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek hogy ne izzadjak...

Mit tegyek hogy ne izzadjak ennyire?

Figyelt kérdés
már minden dezodort kipróbáltam,szódabikarbónát is de a mostani dezodorom elvileg izzadsággátló is de max nem leszek tőle büdös de még a vállpántos felsőmön is elég méretes izzadságfolt lesz ami elég lent van azért emiatt feszült vagyok meg zárkózott kicsit és a másik hogy elvileg szép lány vagyok tehát sok mindenkiérdeklek és sok midnnekit megkell ölelni stb. de emiatt nem tudom magam szabadnak érezni.. segítsetek:(((

2013. aug. 24. 00:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen melegben ez normális. Amúgy ha ennyire zavar akkor lehet kapni hónalj tapaszt.
2013. aug. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
solutio antisudorica !!!!!!!! gyógyszertárban lehet kapni, nagyon olcsó!!! én nyáron szoktam használni bekenem a hónaljam este vagy 3-4 napig utána teljesen elmúlik, szerintem utána elég csak hetente 1x 2x :)
2013. aug. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
CIEN (lidl:399.-)-> garantált szárazság és jó illat
2013. dec. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!