Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megsérültem oda lent, mi a...

Megsérültem oda lent, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy sráccal és amikor megpróbált hozzám érni oda lent cicanadrágon keresztül (mert am nem hagytam magam) akkor annyira hevesen próbált felnyúlni hogy éreztem h fáj. Mikor wc-re mentem éreztem h zsibbad egy kicsit és nagyon fájt a pisilés.. megnéztem és ki van pirosodva a hüvelybemenetnél meg meg van sérülve egy kicsit. Ma nem tudok orvoshoz menni vele, mert dolgozom és pont úgy rendel. Holnap hétvége. Begyógyul magától vagy orvost igényel? Ha rosszabbodik vagy nem múlik csak akkor menjek csak? Ugye nem tud elfertőződni? De lehet lassan meg is fog jönni, szóval még úgy sem tudok elmenni ha bármi bajom lenne. :( Segítsetek! Kérlek senki ne nevessen ezen mert förtelmesen kellemetlen.

20/ L



2013. aug. 23. 09:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Várjál egy kicsit, jó eséllyel el fog múlni magától.
2013. aug. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát elfertőződni valószínűleg nem fog de hétfőig ha nem lesz jobb akkor orvoshoz kell fordulnod vele addig is ne piszkáld és krémmel se kend be mert az késlelteti a gyógyulást !
2013. aug. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Dehogy kell ehhez orvos!

El fog múlni.

2013. aug. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

Tartsd tisztán, esetleg Betadinnal kend be.

Nem ezzel sehova se menned 2-3 nap alatt elmúlik.

2013. aug. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért mennél dokihoz ezzel? néhány nap alatt el fog múlni, ugyanúgy ahogy pl. a kezeden elmúlna.
2013. aug. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, nagyon rendesek vagytok! Már elmúlt. :)
2013. aug. 25. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!