Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Égő mellbimbó és alhasi...

Égő mellbimbó és alhasi fájdalom mitől lehet?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy 2 hete kezdtem az új munkahelyemen és nem szeretnék máris kéreszkedni, mert orvoshoz kell mennem, mivel csak próbaidőn vagyok. :( Viszont a mellbimbóm ég körülbelül 3 napja, de most már akkor is, ha nem érek hozzá, csak simán magától. Emellett nagyon erős, menstuációs fájdalomhoz hasonló fájdalom van az alhasamban, ugyanott a bal oldalamban pedig olyan szurkáló érzés. Szeptember 2.-a. 3.-a körül kellene megjönnie, szóval az még odébb van, ezért nem gondolom, hogy attól lenne. Mellesleg soha nincs semmi tünetem, amikor megjön, nem féj a hasam, a mellem, semmi. Terhes (szerintem) nem vagyok, mert védekezünk rendesen. Egyetlen egyszer szakadt ki az óvszer, körülbelül egy, másfél hete, de még nagyon az elején jártunk és párom el sem ment, meg gondolom még ha össze is jött volna (ami 100 %, hogy nem) akkor sem éreznék még semmit egy, másfél hét után. Szóval mindezek fényében ha valakinek van valami ötlete, akkor szívesen venném, ha megosztaná velem. Nyilván nem tudtok diagnosztizálni, nem is ez a cél, csak kíváncsi vagyok, hogy mégis mire gondoljak. Köszönöm előre is.

2013. aug. 22. 17:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!