Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már nagyon félek. Menszi...

Már nagyon félek. Menszi utáni barnázás már 4 napja mitől lehet? Egyszerűen nem akar abbamaradni. Mindig jön egy pici, mindennap a bugyin látom. Eddig csak 2 napig tartott max, ha volt is, de most ez már hosszú.

Figyelt kérdés
2013. aug. 18. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne félj, semmi okod rá. Ennyivel még simán elhúzódhat. Nyár van, másképp viselkedünk, eszünk, megzavarja a szervezetet a meleg. Ha a menstruációd első napjától számított 2 héten belül nem múlik el ez, akkor menj orvoshoz. De félni akkor is fölösleges, azzal nem használsz magadnak.
2013. aug. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De ugye terhesség nem lehet? Nagyon nem rosszul jönne most. A hőmet mértem már kínomban és szerintem az elég alacsony, mert csak 36,5. Mondjuk 36 körül szokott lenni, de szerintem ez csak a meleg miatt van. Remélem terhesség esetén magasabb lenne. Azért is félek, nehogy ciszta vagy valami más legyen. Dokihoz most ezért nem rohannék el, de akkor szerdán se menjek? Ráérek?
2013. aug. 18. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!