Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj a csiklóm és alatta?...

Miért fáj a csiklóm és alatta? Viszket és ég is, mitöl van ez? és késik a menzeszem is.

Figyelt kérdés
2008. jún. 30. 11:44
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Ha égő, viszkető érzésed van, akkor valószínűleg vmilyen gombás fertőzésed van, befolyásolhatja a ciklust is. A lényeg: a lehető leghamarabb menj dokihoz!!!
2008. jún. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.De félek elmenni dokihoz...más lehetöség nincs??
2008. jún. 30. 12:00
 3/13 anonim ***** válasza:
43%
"Rendellenes" folyásod nincs? Főleg fehér, túrószerűre gondolok. Ha az is van, megpróbálhatod a Canesten kombit. Gyógyszertárban beszerezheted, kb 2000 ft. Hüvelytabletta és krém. Gombát meggyógyítja, ha más a baj, utána még mindig mehetsz dokihoz.
2008. jún. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj a dokitól. Ha nagyobb lesz a baj, még annyira se szeretnél majd elmenni hozzá. Meddig akarsz mégis várni?
2008. jún. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
fehér folyásom tnap volt...de tnap ott lennt is fájt.Ma már csak a csiklómnál.Az nem baj ha intim tusfürdövel bekentem?mert eléggé csipett de mára már nem fájt ott.
2008. jún. 30. 12:31
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj dokihoz. Lehet, hogy hüvelygomba, de mi van ha most azt kezeled és mégsem az? Aztán valami komolyabb bajod lesz. Ne várj vele...
2008. jún. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

az orvostol nem szabad félni.nem tesz veled semmi rosszat.ezek szerint még fiatal vagy és valoszinü nem voltàl nögyogyàsznàl.

pedig elöbb vagy utobb tul kell esni rajta.ha meg fàj ,vagy viszket stb. miért kinozod magad?ha még ma vagy holnap elmész kivizsgàlàsra akkor hamar meggyogyulsz.régen én is magam vetem gyogyszertàrban krémet,aztàn enyhült a bajom,de késöbb ujra elöjött.lehet hogy nem csak krém kell neked hanem tabletta is meg kup,ezt csak orvosra szabad bizni,ha 100 szàzalékban megakarsz gyogyulni.

nem lesz veled a doki lenézö,neki ez a dolga,és nem te vagy az egyetlen akinek ilyen problémàja van

bàtorsàg!!!!!!

huzd a cipöd és keress egy orvost mielöbb!

2008. jún. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Canesten hüvelykúp+ canesten kenőcs.A kenőcs tuti recept nélkül kapható.
2008. jún. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondhatom amit az előző válaszolók: irány a doki minél hamarabb!!! ha netán akkora vagy, hogy szexuális életet is élsz, akkor ne érintkezzetek, amíg meggyógyulsz, esetleg a partnarednek is szükséges lesz egy kezelés. Az intim tusfürdővel is vigyázat, mert annak túlzott használata is fokozhatja a fertőzést...annyira "fertőtlenít", hogy érzékeny leszel a fertőzésekre. nekem is voltak ilyen gondjaim, de ez nőknél gyakori, tehát nem kell szégyellned, még akkor is, ha fiatal vagy...bátorság!
2008. jún. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én irtam az elöbb. Megnéztem és a kúpot is lehet recept nélkül kapni (1390 ft)

A www.50plusz. hu oldalon tudsz utánnanézni, hogy mire jó a canesten. Az oldalon van egy olyan menü, hogy kereső és azon belül menj a gyógyszerekre. Ide írd be, hogy canesten!



Dia


Ha nem segit, akkor doki!!!!

2008. jún. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!