Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baj lenne, ha nem venném be...

Baj lenne, ha nem venném be az utolsó 3 szem fogamzásgátló tablettát?

Figyelt kérdés
22éves vagyok, kb.5 éve szedek fogamzásgátló tablettát. Ha elmúlik a menzeszem már nem fogom szedni, de addig még van 3 szem tablettám. Az a probléma, hogy már néhány hónapja véres folyásom van tabletta szedés közben, először csak néha volt (1hónapban 2x-3x vettem észre a folyást) de már kb. 2hete majdem minden nap. Nem egész 3hónapja voltam nőgyógyásznál, megvizsgált azt mondta semmi bajom és javasolta, hogy váltsak tablettát, de én nem akartam, mert tudtam, hogy 3hónap múlva úgyis abba fogom hagyni a tabletta szedését. Szóval szerintetek baj lenne?
2009. okt. 28. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:

utána mivel fogtok védekezni?

nem hinném, hogy baj lenne, mármint az egészséged szempontjából, sőt!

2009. okt. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

egy ideig óvszerrel aztán jöhet a baba:)

köszi a választ!

2009. okt. 28. 09:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem baj, ennyivel hamarabb fog megjönni a menstruációd.
2009. okt. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy 2-3 szemmel hamarabb abbahagyod a szedést, kicsit lehet szabályozni a ciklust, hogy pl. ne egy kirándulásra, bulira essen a menses. Ettől nem lesz gondod, de nem szabad sokszor csinálni, mert a hormonrendszered megzavarhatja. üdv. Hercegina
2009. okt. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!