Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg fognak műteni?

Meg fognak műteni?

Figyelt kérdés
Kedden lesz egy fogműtétem, de még nem jött meg, és félek, hogy pont akkor fog. Kaphatok fájdalomcsillapítót? és az altatógyógyszerrel ez nem fogja egymást "akadályozni" ? A baj az, hogy hétfőnél korábban nem tudok szólni az orvosnak, de nem tudom, hogy 1 nappal korábban átrakják-e az időpontot.. ?!

2013. aug. 10. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg fognak műteni.
2013. aug. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia:) megírnád, hogy mit mondott a doki, mert engem is érint a probléma, és nagyon stresszelek a dolgon. köszi :)
2013. aug. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm. :)


pfúú szia! bocsi hogy most írok. tudom, lehet rosszul tettem, de nem szóltam ( még műtét előtt nem volt semmi ), mert féltem hogy átteszik egy másik napra, de még aznap megjött.. :S Mondjuk előtte a lapon, amit ki kellett tölteni, ott volt hogy mikorra várható kb.

Viszont szerintem ez is orvostól függ, mert hallottam már így meg úgy is. Meg persze attól, hogy hol műtenek. ( mármint, hogy mit :D ) De szerintem megfognak, gondolom te is ezt szeretnéd . :)

2013. aug. 28. 19:40
 4/5 anonim ***** válasza:

szia:) kettes vagyok.

ugyan nekem más jellegű műtétem volt, de pont sikerült nekem is kihúznom. de megkérdeztem az altatódokit, és azt mondta, hogy lehet amúgy.

köszi a választ, és remélem már minden oké a műtét óta!

2013. szept. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

szia :)

na akkor mostmár biztos lehet :) csak nem a legszerencsésebb akkor, főleg ha még az elején vagy ott mászkálni annyit.. :D de akkor még neked is kibirta szerencsére :)

én is köszi, hogy megírtad és reméljük máskor sem fog bekavarni :DD

2013. szept. 25. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!