Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pozitivat tezsteltem, dokim...

Pozitivat tezsteltem, dokim mégsem látott terhességet! Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
2008. jún. 29. 08:44
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Mensim utoljára május 20-án volt. Hétfőn és kedden pozitv lett a tesztem, de a szerdai meg a csütörtöki már negativ lett!! Elmentem a dokihoz, aki azt mondta nem vagyok terhes:( Nem tudom, most mit gondoljak, mi történhetett, mert a dokim semmit sem mondott. Várjunk két hetet. Mensim még nem jött meg. 1 éve szeretnénk kistesót.
2008. jún. 29. 08:46
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem tudom,hogy volt-e vérzés görcs stb.

Olyan is van hogy felszívódik.

Én csinálnék mégegy tesztet.

Esetleg hogyha feltennéd ezt a kérdést Gyermekvállalás nevelás oldalon Terhesség témakör alatt.

Lehet hogytöbben tudnának segíteni.

2008. jún. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Szia


Nem volt se görcs, se pedig vérzés, ezért is vagyok tanácstalan. Szerdán gondoltam, hogy tesztelek megint. Köszönöm a válaszodat:)

2008. jún. 29. 09:14
 4/13 anonim válasza:
Szia!Nekem 4 pozitív teszt után is azt mondta a doki hogy nem vagyok terhes,de én éreztem,hogy az vagyok.Két hét múlva vissza mentem,és akkor már látta a babát,úgyhogy szerintem te is babás vagy.Gratulálok,és drukkolok neked.Üdv 38 hetes kismama.
2008. jún. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, teljesen elbizonytalanitott, még azt is mondta, hogy én képzeletem oda a második csíkocskát, mert már annyira szeretnénk kistesót. De nem vagyunk hülyék, ott volt a csík. De akkor mért volt kétszer pozi utána meg negatív???
2008. jún. 29. 09:41
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
szia nekem május 13-án volt meg utoljára, és még nálam sem látják babót, csak a petezsákot. Csinálj még egy tesztet, ha pozitív 2hét múlva menj vissza a dokihoz, akkor már látnia kell vmit.
2008. jún. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

ha kibirom, akkor csak szerdán tesztelek.

Félek... a hőm és a hasam azt jelzi, hogy terhes vagyok. Hét elején fájt a mellem, de már az nem fáj:((

2008. jún. 29. 09:49
 8/13 A kérdező kommentje:
És azt nem mondta a dokid, hogy milyen vastag a nyálkahártyád?
2008. jún. 29. 09:50
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

ehez a dokihoz soha többet ne menj vissza. keress egy értelmes dokit. tesztelj egyet és utána ha pozitßiv menj el dokihoz.

ez a doki egy köcsög. ha mondtad neki hogy pozitív teszted van azt tudja hogy nö a hcg szinted ami azt jelenti hogy vagy terhes vagy rosszindulatu daganatod van. nagyon egyszerüen vért kellett volna venned töled és megnézni a hcg szinted és két nap múlva megint akkor már biztosan látja hogy növekszik benned valami, ha sehogy sem látja még a 4-5 hetes terheséget sem akkor esetleg más baj van.

de ez egy köcsög hogy ilyet csinált. ne menj hozzá többet.

aza baj hogy már sok ilyet hallotam mikor elküldi az anyát vagty azt mondja neki elhalt a magzat, mikor ezt csak vérböl a hcg szintböl tudja ilyenkor megmutatni mert tényleg nem nagyon lát semmit. de a vér egyböl kimutatja.


pl a barátnöm 2 hetes terhes volt ö az elmaradt mensi meg rosszul érezte magát ment el és s doki egyböl terheségre gyanakodott vett vért és 2 nap múlvára berendelte újabb vérvételre. elöször a hcg szinje 40-s volt (nagyon korai terheség) és a következökor nem nöt neki így a doki egyböl tudta hogy elhalt a terhesége és megfog jönnie a mensie. pár nap múlva megjött neki egy reösebb vérzéssel. de tudta a doki mert vérböl megállapította.

2008. jún. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az emberi terhességek kb. harmada még azelőtt abortál, hogy az anya egyáltalán észrevenné. Ettől függetlenül nyugodtan lehetsz terhes, valószínűleg egy-két hét múlva már az orvos is látni fogja.
2008. jún. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!