Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SEGÍTSÉG! NAGYON MEGIJEDTEM!...

SEGÍTSÉG! NAGYON MEGIJEDTEM! MI LEHET EZ? (többi lent)

Figyelt kérdés

kb. egy 10 perce észrevettem a bal mellbimbómon egy kis dudort,ami olyan mintha valam szemölcsféle lenne de valahogy mégsem az.Egyből feljöttem a netre és olvastam hogy bármiféle dudor a mellbimbón utalhat mellrákra.SEGÍTSETEK! NAGYON MEGIJEDTEM! Szerintetek mi lehet ez?

15/L


2013. aug. 8. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni.Lehet csak egy egyszerű kis szemölcs.De menj el vele orvoshoz,amint tudsz,őket többet tudnak mondani,mint mi.
2013. aug. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*ők
2013. aug. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Reggel szerintem szólók anyunak aztán majd kiderül hogy mi lesz.De félek
2013. aug. 8. 22:26
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
Nem kell félni, ezek kis mirigyek.
2013. aug. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem mirigy,olyan mintha szemölcs lenne de valahogy mégsem.Tehát arra hasonlít.Remélem semmi komoly
2013. aug. 8. 22:42
 6/11 anonim ***** válasza:
na ezért nem kell gyorsan feljönni a netre és mindenfélét olvasni ami nagyvalószinüséggel nincs neked. Teljesen felesleges beparáztatás. Előszöris a bimbón van vagy a bimbó udvaron? Az udvaron midnenkienk vannak mirigyek ezek akár néha icit be is gyulladhatnak, ilyenkor kis pattanás lesz belőlük. Ha pár nap alatt nem mulik el mutasd meg anyukádnak. Nagy baj nincs az tuti.
2013. aug. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Jobb ha orvoshoz mész, mert biztosat csak ő mondhat, viszont ne gondolj rosszra! Csak a saját nyugalmad érdekében menj el!
2013. aug. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
Dr. Google-t inkább kerüld el, menj igazi orvoshoz.
2013. aug. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
20%

Semmi bajod nem lesz, ne ess pánikba!

Mirigy az, ami mindenkinek van.

2013. aug. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7%

Nincsen semmi bajod, ebben a korban ez elő szokott fordulni.

15 évesen elképzelhetetlen a rák.

Ha a mellbimbó udvaron van, akkor lesz még több is, mindnyájunknak van!

2013. aug. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!