Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ott lent, a bőr meg van...

Ott lent, a bőr meg van nyúlva. Vagyis hosszú, és szörnyen zavaró. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hallottam már kisajak-plasztikáról, de kiskorú vagyok..majd pár év múlva esetleg, mert ez nagyban rombolja az önbizalmamat..És szerintetek,hogy ne nyúljon tovább tudnék tenni valamit???
2008. jún. 28. 18:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha még kiskorú vagy, akkor még változol. Lehet, hogy tök természetes az ahogy most kinéz, csak te hiszed úgy, hogy nem... mert változik az is. Nem tudsz semmit sem csinálni, hogy ne "nyúljon" a bőr. Próbáld meg magad elfogadni, nem egyből mindenért a plasztikai sebészre gondolni.
2008. jún. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem is nagy, de már nem zavar. A kedvesem különlegesnek tartja :)
2008. jún. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
és megtörténhet,hogy "visszahúzódik"?
2008. jún. 28. 21:16
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom hány éves vagy nem is akarok hülyeséget mondani de lehet hogy a nagyajak "hozzánő" még... Egyébként nekem is nagy ami egy kicsit zavar is de már kezdem megszokni és a pasik eddig nem reklamáltak :-)
2008. jún. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Egyébként mennyire nagy? A csikló meg minden kilátszik vagy csak a kisajak egy része?
2008. jún. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

hát igazából annyira nem nagy, csak kicsit, de elég idegesítő...szóval hogyha megfogom, és "kihúzom" akkor olyna 2-3 cm..:| pf viszont ANNÁL RONDÁBB és nagy is:/ bár néha rámjön, hogy nem is olyan nagy, és akkor jól érzem magamd :D

csak félek a pasik reakciójától, tudom hogy még korai 14 éves fejjel, de akkor is...és olvastam oylanokat hogy a pasik szeretik is, de azért mondjuk nem kéne általánosítani

2008. jún. 28. 22:47
 7/15 A kérdező kommentje:
nem 3 centi nincs meg :d max 2 :S
2008. jún. 28. 22:47
 8/15 anonim válasza:
Szerintem nem gáz hidd el nekem is van akorra 23 éves vagyok és nem egy pasival voltam összesen. (hárommal) de egyiknek sem volt gond. Van még időd megszokni 18 éves korodig ha akkor sem tetszik akkor ott a plasztikaa ami kb 100-150 ezer ft.
2008. jún. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Gondolom még nem láttál férfi nemiszervet de az övék sem egyforma sőt valamelyik görbe , túl vékony stb. Az övék sem " tökéletes" . Szerintem nem gáz. Ha majd tényleg nem tetszik akkor marad a plasztika. Szégyelni nem kell magad az biztos, én sem szégyenlem. Akinek nem tetszik ne nézzen rá :-)
2008. jún. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Pasi vagyok, de szerintem senki sem fog ezzel foglalkozni. Egyrészt nagyon nehéz meghatározni, milyen a "szép" és a "csúnya" punci, másrészt nem látom be, miért lenne géz a kicsit nagyobb szeméremajak.
2008. jún. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!