Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség a menstruáció kapcsán...

Segítség a menstruáció kapcsán!? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szóval áprilisban jött meg először és 4-5 napos a menstruációm 23 napos ciklussal viszont most a legutóbbi 7 napos vérzésem volt és nem hogyha most több napig tartott a vérzés akkor a ciklus is hosszabb lesz??? 13/L

2013. aug. 3. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Az első 1-2 évben akár hónapokig is kimaradhat a menstruáció. Nem lehet még kiszámolni, hogy milyen hosszú lesz a ciklusod.
2013. aug. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi csak éppen augusztus 12-17 táborba vagyok ahol három napot fürdünk és augusztus utolsó hetében meg megyünk egy nyaralóba ahol medence és egy kisebb tó szóval nekem az lenne jó ha a két esemény között jön meg csak ezért kérdeztem
2013. aug. 3. 12:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Tudod idő kell míg a hormonrendszered beáll a normális működésre. Ez egy hosszan tartó folyamat. Sajnos semmit nem tudsz tenni.
2013. aug. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ó, ilyen fiatalon még sok minden előfordulhat.

Majd olyan 17 áv körül kellene beállnia nagyjából rendszeresre.

2013. aug. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A menstruációs ciklust a menzesz első napjától a következő menzesz első napjáig számítjuk. Soha nem a végétől.

A vérzéses napok száma nem befolyásolja a ciklus hosszát.

Hát ha víz mellé mentek és fürödni akarsz és épp akkor még is meglesz akkor esetleg megpróbálhatod az OB mini tampont. Menstruáció alatt enélkül nem szabad és nem is illik vízbe menni. Igen kínos helyzetbe kerülhet az ember lánya és nagyobb a fertőzés veszély a számodra is.

2013. aug. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2013. aug. 3. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!