Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy megy a bejelentkezés...

Hogy megy a bejelentkezés folyamata a nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, most szeretnék először menni. Azt honnan tudom meg, hogy kihez "kell" mennem, tartozom valakihez? Vidéki vagyok, de Bp-n járok iskolába, budapesti ideiglenes lakcímem van.
2013. aug. 2. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
SZTK-ba bemész ahova lakcímed szerint tartozol, ha magánorvoshoz mész (javasolt), akkor felhívod a rendelőjét és időpontot kérsz. Megmondod, hogy hány éves vagy és hogy először mész. 10-15ezer ft-tal számolj azért. Az SZTK ingyen van, én még soha nem voltam ott nőgyógyásznál, csak magánban.
2013. aug. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát, nekem erre nincsen 10-15 ezer forintom sajnos. akkor csak bemegyek a legközelebbi sztk-ba és leülök a rendelő előtt várakozva, vagy hogy?
2013. aug. 2. 20:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Én egy kisvárosban lakom, itt a nőgyógyászaton minden nap ugyanaz az egy doki rendel. Nem kell előjegyzés, csak a betegirányító pultnál kell kérni sorszámot, aztán leülni a rendelő előtt, és figyelni a kijelzőt, mikor jelenik meg a számom, és akkor bemegyek.

Persze azt nem tudhatom, hogy ahová te tartozol, ott is ez-e a rendszer.

2013. aug. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van valami bajod, vagy csak úgy akarsz menni.

Ha bajod van, akkor sürgősségi időpontot kérhetsz, ha nem akkor lehet, hogy 2-3 hetet kell majd várnod.

Telefonon is bejelentkezhetsz.

2013. aug. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
van bajom, de nem a sürgős fajtából. köszönöm a válaszokat!
2013. aug. 3. 11:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor be kellene jelentkezned és majd kapsz időpontot.
2013. aug. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!