Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet az hogy valakinek sosem...

Lehet az hogy valakinek sosem fáj a hasa mikor menstruál?

Figyelt kérdés
Novemberben jött meg először és eddig sosem fájt.
2013. júl. 31. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is csak az első szülés után kezdett fájni a hasam mensi alatt. De akkor aztán rendesen :)
2013. júl. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze, mindenkinek másképp reagál a szervezete bizonyos dolgokra.
2013. júl. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem fájt az első pár évben, de egyre rosszabb lett. Most húszas éveim közepén járok, azért remélem, hogy ennél fájdalmasabb már nem lesz. Lehet, hogy te szerencsés vagy és soha nem fog fájni, ilyen is van.
2013. júl. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem októberben.

és gratulálok annak, akinek sosem fáj tinikorban... én a harmadik napon vagyok és most kezdett el fájni. mit ne mondjak, a fejemet verem a laptopba..

15L

2013. júl. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem csak a legelején fájt, de ha mostanában fáj is, akkor egy Algoflex-M után jó:)
2013. júl. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem évekig nem fájt semmim, aztán elkezdett a derekam fájni az első napokon, most pedig már a hasam is szokott, nem kifejezetten görcsöl, hanem feszít. Ezek szerint gyakori, hogy csak később kezd el fájni.. De ne aggódj, először is ha most nem fáj, akkor reméljük később sem fog annyira eldurvulni a helyzet, egyébként meg ott van a fájdalomcsillapító, ha pedig olyan rossz a helyzet, hogy az sem használ és nem bírod ki, akkor a fogamzásgátló is sok lányon segít!
2013. júl. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat! :)
2013. júl. 31. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!