Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek melyik görcsoldó vált...

Nektek melyik görcsoldó vált be legjobban?

Figyelt kérdés
Nagyon erősen görcsölök ha megjön. Eddig cataflamot vettem be rá, de sokaktól hallottam, hogy az nagyon káros. Van valami erős görcsoldó??
2013. júl. 30. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem az Algoflex M használ, de csak ha akkor veszem be, ha még nem fáj nagyon a hasam. Ha már borzasztóan görcsölök, akkor nem segít.
2013. júl. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem az advil ultra is szokott segíteni.
2013. júl. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
No-spa, Cataflammal. A Cataflam csak fájdalomcsillapító, nem görcsoldó. És igen, nem túl előnyös, károsíthatja az emésztőrendszeredet. Nekem egyre jobban fájt tőle a hasam, aztán abbahagytam a szedését. Más fájdalomcsillapítót használok helyette. Mostanában pl Nurofent, persze No-spaval együtt! Vedd be azonnal, ha elkezdene fájni a hasad. Nekem egy nappal előtte már eléggé fáj, és így, hogy beszedem már előbb is, kevésbé szokott fájni az első napon. :)
2013. júl. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem semelyik gyógyszer sem. kalap sz@rt sem érnek. maradok a meleg vizes palack mellett, legalább azzal sem mérgezem magam és jobb is, nyugtat.
2013. júl. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
No-spa+Algopyrin kombináció vált be nekem.
2013. júl. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!