Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet nemi herpesz nyirokcsomo...

Lehet nemi herpesz nyirokcsomo duzzadas nelkul is?

Figyelt kérdés
ket honapja kijott valami rajtam nagyon csunya es nagyon fajt gennyes sebek...a doktor azt mondta h ez nem herpesz....meg kellene h legyenek duzzadva a nyirokcsomoim.utana nezegettem a neten kepeket kerestem es en csak herpesznek lattam,az erdekes az volt h a doki nem tudta mi lehet m az eredmenyeimm is negativak voltak.Segitsetek kerlek,AKIKNEK MAR VOLT VAGY EZZEL EGYUTT KELL ELJENEK...ugy tudom meg elojohet es mar most nagyon felek mivel lehet megelozni?mitol kaphattam el ha komoly kapcsolatom van es nem voltam senkivel,gondolom o sem..es mostanig nem volt baj(3ev alatt)lehet h mar regebbrol hordozom a virust csak most jott ki?
2013. júl. 29. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen orvosnál voltál?

Ezzel bőrgyógyászhoz kell menni. Ő megmondja, hogy mik azok ott.

És hol nincs megduzzadva a nyirokcsomó? A nyaki nyirokcsomóra gondolsz? Mert az egy nemi herpesz esetén nem is duzzad meg, mert a fertőzés máshol van.

2013. júl. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
bor es nemigyogyaszhoz voltam .es nem a nyakira gondoltam termeszetesen bikinivonal(folott)
2013. júl. 29. 18:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet duzzanat nélkül is! Hol van, hol nincs. Valahol összeszedted, és mivel vírus, ami az idegdúcokban bújik meg, életed végéig benned lesz. Stressztől függően évi 2-10 alkalommal fog beköszönni. Ha jó az immunrendszer, akkor nem sokat fogod látni. Amúgy HSV-1 a neve... Hogy honnan lett? Senki nem tudja...
2013. júl. 30. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!