Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ki jó nőgyógyász? Kihez...

Ki jó nőgyógyász? Kihez fordulhatunk?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmnek PCO-ja (policisztás ovárium szimdróma), valamint a bal petefészkében egy 4cm-es persistens follicullus van. A nőgyógyász akihez jár egy . Fej, legutóbb is miközben hüvelyiultrahangozta, elment telefonálni, közben persze a kütyüt benne hagyta. Felírt neki fogamzásgátlót, hogy az majd helyreállítja a mensesét, de mivel nincs neki, így a gyógyszert sem tudja elkezdeni szedni, mivel azt ugyebár a menses első napján kell kezdeni. Tudnátok ajánlani egy tényleg jó nőgyógyászt, aki tudna segíteni?
2009. okt. 23. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ma megírnád, hogy helyrajzilag merre lakik a barátnőd, sokat segítene ám! Egy határmenti városból nem hiszem,hogy Pestre akarna járni és viszont.
2009. okt. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én Pesten ajánlom Dr. Timmermann Gábort.

[link]

Nagyon féltem az első vizsgálatomtól, ráadásul egyedül kellett mindent intéznem..de nagyon kedves volt, mindent elmagyarázott, hogy mit miért csinál, stb.

Kb. 3 héttel előtte kell bejelentkezni, és nekem egy 'mindenes' vizsgálat (rákszűrés, hüvelyi UH, mellvizsgálat, fogamzásgátló felírása) 8 ezer volt.

Nem Pesten élek, de megéri felmenni.

17/l.

2009. okt. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, azt télleg elfelejtettem megírni, hogy balassagyarmati a bnőm...
2009. okt. 23. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!