Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Amikor a folyásotok...

Lányok! Amikor a folyásotok szine megváltozott fehérről barnára kkor hogy történt?

Figyelt kérdés

egyik naprol a másikra fehérből barna lett vagy szépen lassssssssssan színárnyalatról árnyalatra sötétebb lett?

mert most a folyásom olyan hogy minden csak nem fehér(olyan sàrgás)


2013. júl. 26. 23:15
 1/10 anonim válasza:
Ha barnás akkor megfog jönni:)
2013. júl. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb lenne ha orvoshoz mennél. Sárgás folyás fertőzéstől is lehet.
2013. júl. 27. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi más tüneted, úgymint vizketés, égő-csípő érzés, büdös váladék, zöldes-sárga folyás, akkor semmi bajod és tök fölösleges lenne orvoshoz menni.
2013. júl. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sosem fölösleges orvoshoz menni. Ez a kérdés rá a bizonyíték: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__46087.. Sokan mondtuk, hogy a méhszáját érzi a Kérdező, sajnos ezt mondtam én is,-amiért ezúton is bocsánatot kérek-, és elment orvoshoz, ahol került, hogy fertőzése van. Jobb ha Te is orvoshoz mész, mert látatlanban nem lehet megmondani, hogy miért sárgás a folyásod.
2013. júl. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincs itt semmiféle rémtörténet. El kell olvasni a belinkelt kérdést. Jobb félni, mint megijedni. Miattam ne legyen baja senkinek!!!
2013. júl. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha nem érzel semm mást ezen kívűl, akkor nem hiszem, hogy bármi bajod lenne.

Mennyi idős vagy és mióta van menszeszed?

2013. júl. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

előzőnek: még nincs havija :)

kérdezőnek: nem tudom, nekem nem volt előtte barna folyásom. viszont ha fokozatosan sötétebb vagy sárga/sárgás, akkor fertőzés lehet.

2013. júl. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
azt honnan tudni, hogy még nincs?
2013. júl. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

onnan hogy ez a lány már tucatnyi kérdést kiírt mostanában és írta hogy neki még nincs.

a kérdésből meg sejteni is lehet pluszban.

de nehéz volt rájönni!

2013. júl. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Te amatőr pszihológus vagy?...
2013. júl. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!