Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fertőzés? Vagy valami gyulladás?

Fertőzés? Vagy valami gyulladás?

Figyelt kérdés
Mostanába,kb. 2hete a fehérneműmet napi 3szor cserélem,mert ilyen áttetsző,ragacsos kissé kellemetlen szagú váladékom van. Szerintetek mi lehet?
2008. jún. 26. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hát ha 2 héten keresztül van és szaga is akkor az valami fertözés vagy gomba, ezzel menjél el dokihoz, mert lehet valami köz wc-na vagy fürdöben össze szedtél valamit.
2008. jún. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem voltam se köz wc-n se fürdőbe!! Hát ez az! Ezért nem értem már az okozatot sem,mitől lehet!
2008. jún. 26. 10:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha mostanra sem múlott el,mindenképpen menj orvoshoz.Inkább kezeltesd ki magad,mint hogy találgatunk,mert akár maradandó következménye is lehet.
2008. jún. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Végül is mi a fehérfolyás?"


5 kérdéssel lefelé megtalálható a válasz.

mindent leírtam ezzel kapcsolatban, tessék elólvasni.


Dr. Bóday László

2008. jún. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
S adnék még egy jó tanácsot. Ne a fehérneműd cserélgesd, mert minden egyes fel-le vételnél amikor is wc-n vagy újra fertőzöd magad. Inkább vegyél tisztasági betétet és ha kell akkor most akár minden wc-re menetelnél cseréld ki.
2008. jún. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!