Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti mit gondoltok az O. B...

Ti mit gondoltok az O. B mini, light days és normál tamponról, illetve a Naturella mini és normál tamponról?

Figyelt kérdés

Úgy értem kinek melyik vált be, melyiket könnyebb felhelyezni, melyiket érdemesebb megvenni?

Több mint fél éve menstruálok és kerültem már olyan helyzetben hogy nem volt betétem és csak tampont tudtak adni. Az Naturella mini volt, és tök jól felment, és ezért szeretném kipróbálni. Persze nem feltétlen állandóan, de az erősebb napokon biztonsága érezném magam vele.


2013. júl. 20. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbálkoztam már minivel és normállal is. Nekem a mini vált be, a normalt nehezebb volt felhelyezni (különösen csere után), és nem is találtam olyan kényelmesnek, mint a minit. Igaz, hogy csak alkalmanként használok tampont, akkor is csak első 3 nap, és nem folyamatosan. 6 és fél éve menstruálok, 19/L

Amúgy tényleg hasznos, és sokszor biztonságosabb, mint a betét, de folyamatosan én se szeretném használni. így alkalmanként pont jó! :)

Naturellát még nem próbáltam.

2013. júl. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én naturella normált használok már egy ideje,, és semmi bajom nincs. Végre találtam a városban Naturella minit is, olcsóbb mint az OB és ugyanolyan jó. Eddig a menszesz elején naturella normált, végén ob minit használtam. Szerintem amúgy sincs sok különbség tampon és tampon között, csak a márkát fizeted meg.

18/l

2013. júl. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!