Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hosszú utazás idején menstruál...

Hosszú utazás idején menstruálni fogok. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Erdélyi vagyok (Csikszereda pontosabban) és megyek a Balatonra az oszályommal ,busszal.a kirándulás idejénre esik a menszeszem,és nem tudom mit tehetek. szerintetek?

fürödni valahogyan lehet ilyenkor?

mert az elég rossza ha megyek a Balatonra és nem fürödhetek.


2008. jún. 26. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én tamppont használok olyankor, és szoktam úszni, bár a huzamosabb ideig való pancsolást hanyagolom. És sűrűn cserélem a tampont.
2008. jún. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tamponnal bemehetsz a vízbe. Én azt hallottam, hogy a citromlé ivása késlelteti a menstruációt pár nappal / bár lehet, hogy ez hülyeség, mert nem próbáltam / ill. nőgyógyásznál lehet íratni valami tablettát pont az ilyen esetekre, ami ugyancsak menstruáció késleltető, szerintem kérdezz rá, egy próbát megér.
2008. jún. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam így. A tamponnal lehet fürdeni, csak arra ügyelj hogy a madzag ne lógjon ki a fürdőruci alól. Nekem barátnőm szólt :), elég ciki volt, de mondjuk szerintem nem látták sokan, mert a fürdőrucim színe is világoskék volt. Célszerű nem ki-be szaladozni a vízbe, hanem bemész úszol, füdrdesz és mikor kijössz kicseréled a tampont mert a vizet is beszívja és a bacik a melegen elkezdenek tevékenykedni, az pedig nem jó. Ki lehet bírni így és ha estére is maradtok akkor éjszakára valami extra nagy betétet tegyél be, mert akkor nem folyik ki tutira és a tampon pedig egészségtelen éjszakára.
2008. jún. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Éjszaka is lehet tampont használni. Az a legbiztosnágosabb, én is azt használok.
2008. jún. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A dm-ben láttam spec úszó tampont. Nem próbáltam még, mert iszonyatos ára van és nem volt rá nagy szükségem eddig (4db van egy csomagban, és 600körül). Gondolom nem szívja úgy be a vizet vagy valami ilyesmi... Szerintem 1-1 nyaralásra megérné kiadni a pénzt.
2008. jún. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :) x) ez segitett:P akkor maradok a citromlénél és a tamponnál :D
2008. jún. 27. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!