Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az OB tampon eltávolítása...

Az OB tampon eltávolítása során elszakadhat? Melyik tampon a legbiztonságosabb?

Figyelt kérdés
2008. jún. 25. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az OB a legjobb. cirka 13 éve használom, soha nem volt vele semmi problémám.
2008. jún. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindet úgy csinálják hogy ne szakadhasson, 24 vagyok, még sosem volt gondom egyik fajtával sem. Ob az egyik legjobb szerintem.
2008. jún. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Igen, én is az OB mellett voksolok, nem érdemes névtelen filléreseket venni, legyünk annyira igényesek és figyelmesek magunkkal, hogy ilyen dolgokban a legjobbat választjuk. Legalábbis szerintem..
2008. jún. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
7%
a köldökzsiórod szakadt volna el ott bent! hogy szakadna már el? szerinted az egy hétköznapi cérna?
2008. jún. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon-nagyon-nagyon ritkán előfordulhat, de nem igen halani ilyet, inkább a no-name fajtáknál eshet meg, ilyenkor ha megtelik a tampon akkor ki tudod nyomni mint mikor kakálsz. Illetve a nődoki azt mondta a TV-ben hogy akár az újaddal is ki tudod szedni, nem ecsetelte hogyan.

De nem gondolj ilyesmire, mert akkor beszugerálod magadnak és tényleg elszakad.

2008. jún. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Igen szakadhat el. Bennem már 2x is elszakadt! :S Sőt a múltkor tamponszálak maradtak bennem, és anőgyógyász csipesszel meg kézzel szedte ki belőlem! :S Soha többet nem használok tampont! Inkább visszaállok a betétre. Pedig O.B. volt és sose hagytam bent 4óránál tovább, s mindig a megfelelő nedvszívó képességűt használtam....
2008. jún. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólónak mondanám, hogy biztos te is tudod, rá van írva, hogy 8 órát szabad bent hagyni maximum...elvileg. Szerintem akkor nem történhet baj. Én mindig kipróbálom előtte, meghúzom erősen, és akkor ha valami miatt nem rögzítették eléggé, akkor kijön mielőtt feltenném. Szerintem jó módszer. Egyébként nekem is az ob vált be legjobban, amikor valami olcsó vackot vettem, akkor volt, hogy kijött a madzag amikor próbát tettem, ahogy szoktam, ob-nál sosem volt még ilyen. Ja, és annak idején engem is mindig ilyenekkel ijesztgettek, ne hallgass rájuk! Nagyon kicsi rá az esély. Egy 23 éves.
2008. jún. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, félreolvastam, azt a 4 órát, 24-nek. Mégegyszer bocs.
2008. jún. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha valamiért nem találnád a kihúzószálat, várj egy kicsit, amíg a tampon teljesen megtelik. Guggolj le és nyomj erősen – mint székelésnél –, így a tampon annyira kicsúszik, hogy két ujjal meg lehet fogni, és ki lehet húzni.
2011. aug. 21. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!