Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ugye nem lehetek terhes?

Ugye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Múlt havi vérzésem a megszokottól kevesebb volt. Az első napon nagyon görcsöltem. Nemtudom, hogy milyen lehet a pecsételő vérzés, és nemtudom, hogy annak mondanám-e. De aztán ráfogtam a stresszre a kevés vérzést, így vizsgaidőszak közepén. Jövőhétre várom a mensimet, és tegnap egy kis rózsaszín folyás jött, meg ma is. A párommal védekezünk, de azért ritkán előfordul, hogy gumi nélkül szeretkezünk pár percig. Ami elég nagy felelőtlenség. Kétségbe vagyok esve, holnap tesztelek. De remélem a legjobbakat. Valaki kitudna segíteni tanáccsal vagy valamiféle nyugtató szavakkal? Előre is köszönöm!

2013. júl. 15. 22:31
 1/3 anonim válasza:
Ne izgulj ,fölösleges! Nem hiszem hogy az vagy,de tesztelj!! Azért tényleg nagy butaság az az egy két perc is!
2013. júl. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kései Sirató ***** válasza:
Én is azt gondolom, h nem vagy az, akkor semmilyen vérzés nem lenne. Persze előfordulhat, h terhes vagy, de ha folyamatosan vérezgetsz, nem fog megmaradni a terhességed. Ha már tudod, írd le, h mi a helyzet!
2013. júl. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Negatív lett. :) Orvoshoz viszont mindenképp elmegyek, mert valami nem oké velem. Ilyen rózsaszín folyásom van már 2-3 napja. Nektek volt már hasonló?
2013. júl. 17. 05:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!