Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valami praktika a mellek...

Van valami praktika a mellek kisebbítésére a műtéten kívül?

Figyelt kérdés

Elég nagy melleim vannak, 75D, ehhez 160cm és 50kg vagyok. Sokan mondják, hogy milyen jó nekem, de én nem szeretm őket, zavarnak a sportban (használok sport melltartót) és a pmskor rettentően fájnak, a hátam is fáj már tőlük sokszor....

A műtétre még nem szívesen vállalkoznék, mert még nem szültem gyereket(20é vok), és úgy tudom szülés előtt nem ajánlott....Köszi előre is válaszokat! :)


2008. jún. 25. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt, minden információt megtalál.


[link]


Üdvözlettel: Dr. Bóday László

Szülész-Nőgyógyász

2008. jún. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Asszem kicsit félrelettem értve...:P Az én melleim nem lógnak, sőt...kifejezetten peckesek a mérethez képest. Csak szimplán nagyon és ezért kellemetlen. De azért köszönöm a linket! :)
2008. jún. 25. 14:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én, mint kibic azt mondom, hogy kincs birtokában vagy, és eszed ágába ne jusson eldobni!


Nem tudom, ki hogy van vele - de sokan (férfiak) rajonganak ezekért az adottságokaért, és sok lány veszettül irigyel most téged!

2008. jún. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2008. jún. 25. 15:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Csak fogyással lehetne de ez a te esetedben nem jöhet szóba! Ebben az esetben ha kisebbet szeretnél csak a plasztika marad. Én teljesen megértelek téged, mert nekem is nagy mellem volt. Nagyon sokat fájt tőle a hátam, fájt ahogy a melltartó pántja bevágodott a vállamba stb.

Tudom sokan mondják, hogy milyen szerencsés vagy, hogy nagy melled van meg hasonlók. Én ezt mindig tehernek éreztem, önbizalmam egyáltalán nem volt, mert ha rám nézett egy férfi mindig úgy éreztem, hogy csak a mellemet nézi. És teljesen igazam is volt, mert tényleg azt nézték.

Sajna én olyan testalkatú vagyok, hogy ha fogyok akkor nemigazán a mellből megy le, mint másoknak. Úgyhogy ez a dolog nekem sem jött be, maradt a plasztika. 2 éve csináltattam meg, kb 500 grammot vettek le a két mellemből de még így maradt jócskán. Most sem panaszkodhatom. De már így is sokkal jobban érzem magam. Nekem sincs még gyerekem de én bevállaltam, mert nem akartam 30 éves koromig (egyébként 28 vagyok)várni vagy tovább, lehet, hogy ez önző dolog a részemről de én úgy voltam vele, hogyha nem lesz tejem majd veszek más anyától vagy tápszeren felnevelem majd az egy szem gyerekemet (csak egyet tervezünk párommal). Más is felnőtt tápszeren! Én egyáltalán nem bántam meg a döntésemet ha tehettem volna már sokkal hamarabb megcsináltatom.

Ez a te döntésed neked kell mérlegelni, hogy mi a legfontosabb a számodra! De nagyon gondold meg, hogy mit teszel!!!

2008. jún. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Végre valaki, aki megért és nem csak azzal jön, hogy "örülj neki! Ha nem lenne azért sírnál...." stb.

Az a baj, hogy ha fogyok, nem a mellem megy le, hanem a fenekem, a combom...mintha a mellem nem is zsírból lenne.....Köszi mégegyszer. Még megfontolom a műtétet. Azt meg tudod mondani, hogy mennyibe került a műtét?

2008. jún. 25. 15:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló vagyok. Nekem is pont ez volt. Amikor fogytam szinte nem is ment le a mellemből semmi.

A szent Imre kórházban csináltattam meg, mert akkor még ott TB-re ingyen megcsinálták. Azóta már kicsit változtak a dolgok nekem is csak éppen csinálták meg, mert épp akkor változtattak a dolgokon és már feltételekhez kötötték az egészet. Úgy emlékszem, hogy a testsúly 0,5%-ának kellett lennie amit ha levesznek akkor ingyenes. Valami ilyesmi de ebben már nem vagyok biztos, de szerintem még most is olcsóbb ott csináltatni, mint magánorvosnál. Amúgy amikor 2 éve nézegettem az árakat akkor fél millió Ft volt.

Ha többet szeretnél tudni akkor írj egy privit és akkor mindent leírok, amit tudni érdemes arról a kórházról és a műtétről.

2008. jún. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!