Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hólyaghurutom van és nem...

Hólyaghurutom van és nem nagyon akar múlni. Már kaptam antibiotikumos kezelést. De szedtem tőzegáfonya kapszulát egy hónapig és enyhültek a tünetek. Szedhetem tovább is?

Figyelt kérdés
2009. okt. 19. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
A feleségemnek a medveszőlőlevél vált be, de az orvost nem lehet megkerülni, mert a vizeletvizsgálat dönti el, hogy elmúlt-e.
2009. okt. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Nekem is volt már párszor. Cran C tőzegáfonyás étrendkiegészítőt szedek, ha jól tudom, akkor lehet folyamatosan szedni, de erre tudnak válaszolni a patikában is.
2009. okt. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én hosszú évekig küzdöttem visszatérő hólyaghuruttal (coli bakt. okozza, de nálam egy kisebb meghűlés is, vagy ha nagyon kevés folyadékot iszom). Volt, hogy havonta húlyaghurutom volt, fájdalmas, és napokig tartó, persze antibiotikumot kaptam mindig rá, ezektől elmúlt, de következő hónapban újra előjött. Így ez nem lehetett megoldás.


Továbbküldtek egy másik városba, ahol ajánlották a tőzegáfonya kapszulát, először egy éven keresztül napi 2 szem, majd csak kúraszerűen, ősszel-télen. Már MÁSFÉL éve nem volt húlyaghurutom. :) A lényeg, hogy nem elég akkor bevenni, ha már fáj, ez nem arra való, sokáig rendszeresen szedni kell, és a húgyhólyagon egy bevonatot képez, ami véd ez ellen a coli ellen.


Most már napi 1-et szedek, lefekvés előtt. (Lefekvés előtt ajánlott, így egész éjjel benn marad a hólyagban.)


17/lány

2011. júl. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!