Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom kihúzni a tampont,...

Nem tudom kihúzni a tampont, most először próbáltam, miért lehet?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok, és már a felhelyezéssel is voltak problémáim de végül sikerült. Viszont már 7 órája fent van és nagyon fájdalmas ha próbálkozom vele. Várjak még, vagy üljek bele egy kád vízbe hátha megtelik annyira hogy simán ki tudjam húzni, vagy egyszerűen húzzam ki akármennyire fáj is?

17L



2013. júl. 9. 00:14
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Nyugodtan kihúzhatod,de a kád is jó:)
2013. júl. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!:)
2013. júl. 9. 00:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Óvatosan a vízbe üléssel! A tampon jobban megduzzad és még nehezebb lehet kihúzni.
2013. júl. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azóta már gondolom sikerült, de azért még írok! :)

Minél több nedvességet szív magába, annál jobban megduzzad.

Amúgy keress egy kényelmes helyzetet. (és a wc csésze fedelére szoktam tenni az egyik lábam, felhelyezésnél is és kivételkor is). Lassan, óvatosan húzd kifelé a zsinórt, de ne egyenesen, hanem kicsit előre fele, pont ellenkezőleg, mint ahogy feltetted. Amikor húzod kifelé, közben kicsit nyomj. Én is már párszor berezeltem, mert nem jött kifele, de csak pózt kellett váltani, mert nem mindenhogy jön ki. Nekem is voltak gondjaim a felhelyezésnél is. Remélem tudtam segíteni! :)

2013. júl. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget! Nagyobb volt az ijedelem, mint a probléma:)) Mensi végére, már kitapasztaltam, és megszerettem, mert sokkal egyszerűbb mint a betét, pedig az elején ódzkodtam tőle nagyon. Köszönöm még egyszer!:D
2013. júl. 18. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!