Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? Nem lesz semmi...

Ez normális? Nem lesz semmi bajom?

Figyelt kérdés

Most borotváltam életemben először a nemi szervemet,és kicsit vérzik egy-két helyen(na meg persze nem sikerült az összes szőrt eltávolítanom,legalábbis az ajkak környékén nem.:S).Bekentem testápolóval,meg használtam egy kis borotvahabot is a végén,mert nagyon nem akart lejönni,szóval remélem,hogy nem csináltam semmi olyat,amiből adódhat valamilyen betegségem.:S

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!

16/L


2013. júl. 8. 01:11
 1/4 anonim válasza:
100%
szerintem nem lesz semmi bajod, de amíg nem gyógyul be,addig ne nagyon kenegesd testápolóval:)
2013. júl. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Relax. Az egész téma sok óvatosságot kíván, mert, nos... sok a hepehupa ::) Viszont a későbbiekre fontold meg, hogy elfelejted a borotvát, és a kissé fájdalmasabb, de hosszútávon kifizetődőbb egyéb módszereket választod (gyanta, vagy intim szőrtelnítő krém végső esetben). Borotvával nem az igazi, és nem is lesz az.


Persze próbálkozni szabad, de óvatosan és finoman, oké? Érdemes azért fertőtleníteni, és ajánlanám a körömvirág krémet, vagy mondjuk Neogranormont az irritációra.

2013. júl. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A Neogranormonra én is gondoltam,de nem tudtam,hogy jó-e ezért nem mertem azzal bekenni.:S

Akkor mivel szőrtelenítsek? A gyantát kizárom,mert utálom és fájdalmas.A szőrtelenítőkrémekkel meg már próbálkoztam,de az se jött be..:S

2013. júl. 8. 01:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen bevált a borotva,semmi bajom vele és pár perc alatt kész vagyok!
2013. júl. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!