Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Igaz, hogy a nőknek le kell...

Igaz, hogy a nőknek le kell borotválniuk a nemi szervüket, ha nőgyógyászhoz készülnek?

Figyelt kérdés
2007. szept. 24. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
nem muszály de higiénikusabb.nekem pl csak alul van borotválva mert csupaszon nem szeretem
2007. szept. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Szerintem ahogy neked kényelmes én hagyom természetesen a nőgyógyásznak meg mindedj.Ne másoknak akarj megfelelni.
2007. szept. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A nőgyógyász meg tud vizsgálni szőrrel, vagy akár szőr nélkül is: te döntöd el, hogy neked melyik a szimpatikusabb. De akkor sem az döntsön, hogy a nőgyógyásznak mi "tetszik", mert nem azért vagy ott, hogy tetsszen neki az, amit lát. És nem is azt nézi, hiszen naponta találkozik cirka 50 női nemi szervvel (ha nem többel), úgysem mind borotvált. Tehát úgy viseld, ahogyan neked tetszik, az orvosnak teljesen mindegy.
2007. szept. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A vizsgálat előtti fürdés az ami kötelezően ajánlott. A borotválás tutira nem érdekli a dokit. Szerintem a teljesen csupitól a sűrű őserdőig, a szőkétől a feketéig mindenfélét látott már. De a koszosat tutira nem értékeli :S
2007. okt. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!