Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja a szúró fájdalmat...

Mi okozhatja a szúró fájdalmat a mellben?

Figyelt kérdés
Egy hete tapasztalom, hogy mellemben szúró fájdalom van ha erősebben hozzáérek. Kaptam olyan választ már, hogy lehet nő igaz ez? 15/L

2013. júl. 6. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mai napig az van, hogy a menzeszem előtt kb. egy-másfél héttel szúr, fáj és érzékeny, ha hozzáérek. Szerintem ez természetes, hiszen a mirigyek ott a hormonok hatására "beindulnak". Lehet, hogy neked azért fáj, mert nő, bármi lehet. Nyugi, ez már így megy :)


20L

2013. júl. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Csak egy problémám, hogy nekem menstruáció után kezdett el fájni. Szerinted?
2013. júl. 6. 22:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez sem jelent problémát, de ha úgy érzed, hogy jobb lenne, ha tényleg egy orvos mondaná ezt neked, akkor menj el hozzá, nem veszítesz vele semmit és te is megnyugodhatsz.
2013. júl. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!