Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel érdemes hüvelyöblítést...

Mivel érdemes hüvelyöblítést végezni?

Figyelt kérdés
A nőgyógyászom javasolta, hogy menstruáció után végezzek egyszer-egyszer hüvelyöblítés. De nem tudom milyen készítményt vegyek, illetve a gyógyszertárban kapható tejsavnak mi a neve? Lehet hogy hülyén hangzik, de még sohasem csináltam ilyet, ezért nem is igazán tudom mit kell venni. Jó lenne valaki aki tapasztalt, és segítene.Előre is köszi.
2007. szept. 24. 08:16
 1/3 anonim ***** válasza:
94%

Én is szoktam a menstruációm végén, hogy ne maradjon bennem vér, mert azt nem tartom egészségesnek. Én DM- ben szoktam vásárolni intim zuhanyt, ami igazából nem is zuhany, hanem egy tartály, a végére szerelhető egy cső. ha először veszel ilyesmit, akor érdemes olyat venni, ami egy dobozban össze van csomagolva minden, ami ehhez kell. Az tartalmazza a tartályt, (smit össze kell nyomni, úgy tudod használni) a csövet ( ezt vezeted a hüvelyedbe) és egy doboz pezsgőtablettát, ami tejsavat tartalamaz és Lactacyd a neve ( ezt kell a tartályba engedett vízbe tenni).Én jó dolognak tartom.

Én használat után Neomagnol tablettával szoktam fertőtleníteni, amit gyógyszertárban tudsz venni.

2007. szept. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Miért, érdemes?


Szerintem ez csak olyan új divat. A hüvely öntisztító. Ha egészséges vagy, semmilyen külső beavatkozást nem igényel.

2007. okt. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem kell túl bonyolítani a dolgot! A lactacyd nem olyan jó! Szárít és nagyon erős! Lehet egyszerűbben természetes módon! Fél dl tej (nem tartós) fél dl méz ( lehetőleg vegyes virág) pici víz és ezzel öblögetni akár 2-3 naponta. Hozzátéve pár csepp (2-3) teafaolaj és akkor a fertőtlenítés ( de ezzel egy hónapban max. 2x ) is megvan mű dolgok nélkül.
2008. nov. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!