Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elfelejtettem bevenni az...

Elfelejtettem bevenni az utolsó előtti fogamzásgátlót tegnap. Mit tegyek? A 12 órát túlléptem.

Figyelt kérdés
A tájékoztatóba azt írják h vegyem be és ne tartsak szünetet, vagy ne vegyem be és tartsam meg a 7 napos szünetet. Melyik megbízhatóbb?

2013. júl. 2. 07:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az a megbízhatóbb, ha nem tartasz szünetet.

Ha mégis tartasz szünetet, én tuti védekeznék mellette a köv. levél első 7 napján, mert az elejéről és végéről kifelejtett bogyóknál nagyobb a teherbe esés veszélye.

2013. júl. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem is az a jobb ha nem tartasz.
2013. júl. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kövesd a használati utasítást!!!!!! A gyógyszergyár jobban tudja, mint itt bárki!!!!!


A szervezeted nem tudja, hogy 20 vagy 21 tabletta volt. (Az természetesen nem mindegy, hogy 15 vagy 21!) Nem leszel terhes és nem kell a köv. levél alatt védekezni.

Sokkal nagyobb baj, ha ciklus közben vagy az elején hagysz ki egyet, mint a végén.

2013. júl. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindkét megoldás megbízható, rajtad áll hogy melyiket választod. Szünetet ugye mindenképp tartasz, ha mást nem, ezt az egyetlen napot. Emiatt én hasonló helyzetben megtartottam a szünetet, mert gondolom, az a szervezetnek sem árt :)
2013. júl. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!