Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom lehet?

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Az anyukámnak "szakálla" van, vagyis fekete szőrszálak nőnek ki az állán, folyamatosan szedi csipesszel, de már minden nap, szóval csak egyre rosszabb...most vettem észre (sötétszőke a hajam, kék a szemem), hogy a szám fölött kicsit oldalra egy sötétebb szőrszál áll ki, mint a normális pihe ugye az arcomon. Kezdek bepánikolni...kitépni nem merem, mert félek, hogy egyre jobban nő majd. Mit csináljak? Lehet valami hormonális probléma? Nagyon félek :'(
2013. jún. 30. 13:59
 1/4 anonim válasza:
100%
Én 18 vagyok,néha nekem is nő olyan,nyugodtan szedd ki szemöldökcsipesszel.:)
2013. jún. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy kiszeded nem lesz sem erősebb sem több szőrszálad, szóval nyugodtan szedd ki. Ettől függetlenül lehet, hogy fog nőni több, mert lehet, hogy hormonális betegséged van neked is, de ha elmész orvoshoz tudnak segíteni.
2013. jún. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41%

Igen hormonális probléma lehet mögötte. Nyugodtan kiszedheted csipesszel, attól nem lesz erősebb meg pl a gyantázástól sem csak a borotválástól erősödik.

Ha részletesen fel akarod tárni a hormonrendszered állapotát akkor tudom ajánlani Wolfgang Köbel hormonszakértőt. Mailen tudsz időpontot kérni tőle.

2013. jún. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De ugye még 15 vagy tehát sokat fogsz változni rövid idő alatt. Vagy ha úgy gondolod hogy inkább anyukádnak lenne érdemes elmennie akkor őt is rábeszélheted az egészsége érdekében.
2013. jún. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!