Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex után már második alkalomm...

Szex után már második alkalommal alhasi fájdalmam van. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Első alkalommal a jobb oldalra nyilalt bele, és ott fájt még másnap is. Most pedig nem volt nyilalás csak fájdalom van a bal oldalon. Kicsit meg vagyok ilyedve..
2009. okt. 14. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem is volt néha ilyen...de aztán nekem másnap már nem.
2009. okt. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem igy is volt az elején, meg ritkán most is, de inkáb csak kutyában:S tálán túl mélyre hatol párod, és érnti a "falat" ami fáj.
2009. okt. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, akkor látom nem vagyunk csajok egyedül:)
2009. okt. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok..

Amúgy lehet lentebb van a méhszáj, nem? Mikor menstruáció felé közeledsz lentebb ereszkedik.Mondjuk nem tudom nekem mikor volt ilyen, mert sosem figyeltem meg, de néha tényleg kellemetlen volt :)

2009. okt. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Épp tegnap múlt el a menstruációm :s Nem tudom mi lehet, lehet télleg az h túl mélyen volt, de elég rossz így utána :S Remélem legközelebb már nem lesz ilyen :S Köszi a válaszokat! :)
2009. okt. 14. 23:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit!Szivesen:)Nekem ha pont aznap vagy előző való nap múult el, mindig megkérem a barátomat h finomabban, ugyanis nemrég komoly dolgok történtek odabent:D és regenálódni kell ott belül:D
2009. okt. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Általában akkor szokott ilyen lenni, ha nem volt orgazmusod, de fel vagy izgulva.
2009. okt. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én már évek óta élek nemi életet és még a mai napig előfordul, hogy fáj a hasam vagy közbe vagy csak utána, de nem mindig amikor nincs orgazmusom.

Elvileg a vérbőség miatt alakul ki fájdalom,de nálam függ a ciklustól is illetve hogy mit eszek.De ha nagyon aggaszt a dolog, akkor kérdezd meg a nőgyógyászodat.

2009. okt. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok nekem is ez a bajom, főleg kutya pózban. Mintha levegő beszorulna úgy szúr, de utána is még mindig. :S Mit lehet ellene csinálni?
2010. aug. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!