Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cipromix tabletta helyett...

Telefunken kérdése:

Cipromix tabletta helyett miért Jangee tabit írt fel a doki?

Figyelt kérdés
3 éve már szedtem a cipromix fogamzásgátlót, hormonproblémák miatt( össze-vissza jött meg a menszeszem + fokozott szőrnövekedés miatt kellett szednem.)De sajnos már megszűnt az a gyógyszer és most egy teljesen más gyógyszert írt helyette ami nem is ezekre a panaszokra javallott.(utánna néztem az inerneten)Mit csináljak vissza menjek a dokihoz vagy kiváltsam eszt?
2013. jún. 28. 11:35
 1/1 anonim ***** válasza:

A Jangee-t nem ismerem, viszont a Cypromixet szedtem egy évig, áprilisban hagytam abba az iszonyatos mellékhatások miatt. Hallottam hogy külföldön betiltották, de most már nálunk is? Jó tudni, hogy ilyeneket szedetnek velünk...

Egyébként szerintem ha nagyon kételkedsz kérd ki egy másik orvos tanácsát is. :)

2013. jún. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!