Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elkezdhetem újra szedni?

Elkezdhetem újra szedni?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedtem, azonban ebben a hónapban kihagytam, de szeretném újra szedni. Az utolsó menstruációm 3 hete volt, utána már nem szedtem gyógyszert. Azóta, kb 1 hete kezdtem el érezni a közelgő vérzés nálam szokásos jeleit (mellfeszülés, mellbimbóérzékenység), ami a tabletta alatt nem volt jellemző, csak előtte. Azonban tegnap reggel enyhén görcsölt a hasam, volt egy kis vérzésem, azt hittem meg is jött, azóta viszont semmi... Csodálkoztam, mert korai lenne nagyon (3 hétre). Viszont a mellem érzékenysége szinte teljesen elmúlt azóta, mintha tényleg megjött volna, éppenséggel csak a vérzés hiányzik...

Ez már vajon menstruáció volt? Mert akkor ugye el kellene kezdenem szednem a gyógyszert, így viszont nem merem... De azt se szeretném, hogy esetleg most még egy hónapot kelljen várnom...



2013. jún. 28. 00:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos nem állt még be a hormonháztartásod. Várd meg a következő vérzést! Lehet,h nem lesz pontos,de akkor is csak akkor kezdjed szedni,ha esetleg még egy hónapot várnod kell.

És ugyan nem tudom,miért szüneteltetted egy hónapig,de ilyet nem szabad csinálni! Sokkal nagyobb gondot okoz,mintha folyamatosan szeded akár évekig.

2013. jún. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nagy hibát követtél el ezzel hogy abba hagytad..... Ez nem egy vitamin amit hol szedsz hol nem. A hormon háztartásodnak ez nagyon nem tesz jót hogy 1 hónap kimarad aztán ujra szeded. Szerintem most már várj legalább 3 hónapot és utána kezd ujra. Ez nem menstruáció volt csak próbálkozik még a szervezeted.
2013. jún. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!