Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csinálnak mammográfiát 30 év...

Csinálnak mammográfiát 30 év alatt? Az egyik mellemben érzek 1 csomót orvos nézte, de nem küldött sehova, azt mondta csak egy mirigy. Miért nem küldött tovább uh-ra vagy mammográfiára? tapintásra ennyire biztosan megmondható, hogy csak egy mirigy?

Figyelt kérdés
Vagy keressek másik orvost?
2009. okt. 14. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Indokolt esetben csinálnak mammográfiát, de ultrahangot minden további nélkül. Ha nem bízol az orvosban, keress fel egy másikat, hogy megnyugodj.
2009. okt. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csinálnak mammográfiát! Tapintásra nem lehet teljesen biztosra megmondani. Nőgyógyász mondta? Mert ha igen, akkor esetleg a háziorvosodtól is kérhetsz beutalót, mondd el neki, hogy aggódsz miatta és tuti adni fog.
2009. okt. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Mammográfiát nem csinálnak, legfeljebb ultrahangot. Ha biztosra akarsz menni, keress másik orvost és kérj beutalót.
2009. okt. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az egyik osztálytársamnak 20 évesen csináltak mammográfiát, úgyhogy igenis csinálnak!
2009. okt. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Csinálnak, nekem is csináltak anno, bár az orvos mondta, hogy mirigy, én féltem. Mirigy volt... Azóta is ott van, figyelgetem.

Bátran kérj te is mammográfiát és ultrahangot is, hogy megnyugodhass.

2009. okt. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Azt mondták várjak kicsit,mert még van tejem, a lányom csak 6 hete hogy nem szopik.Remélem nem lesz baj.

A dokim akkor azért nem küldött sehova mert még szoptattam.Most meg csak ennyit mondtak ezt is megnézés nélkül...én ezt nem értem...ja ,meg ismerik az orvosom, és hogy bízzak benne.....

2009. okt. 16. 10:27
 7/8 A kérdező kommentje:

Bocsi,nem kiemelni kommentet írni akartam:(((

Jól mellé nyúltam:(

2009. okt. 16. 11:10
 8/8 anonim válasza:

Az UH és a tapintás önmagában nem elégséges a daganat kimutatásához. VAn lehetőség már Budapesten is CT lézer mammográiára, amely éppen a 45 év alatti emlődaganatok kimutatására fejlesztettek ki az USA-ban. Nincs rtg sugárzás és nem nyomja össze a mellett.

A MEDOC klinikán müködik- telefon: 7836004

2010. jan. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!