Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt aki jár Szegedre...

Van itt aki jár Szegedre endokrinra? Ha igen nem tudja mikor rendel a Valkusz Zsuzsanna?

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Én évekkel ezelőtt voltam nála, egy ismerősöm ajánlotta, hogy ő majd meggyógyít engem, de nem volt szimpatikus. Fél perce volt rám és olyan rideg is volt. De már akkor is időpontot kellett egyeztetni telefonon. Hívd fel a belklinikát, ott biztos tudnak segíteni.

Én Hódmezővásárhelyre járok inkább, ott van egy nagyon alapos adjunktus, van magánrendelése is, ha érdekel megadom az elérhetőségét.

2009. okt. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát az nekem nagyon messze lenne de azért köszi!

Eleinte velem is ilyen volt mint veled de most már rendes velem pláne mert betartom a diétát és fogytam.Igaz nekem nem nagyon mondja el részletesen a vérvétel eredményét és ha nem kérdezek rá milyen lett akkor nem is mondja.Hát ha továbbra is ilyen lesz akkor váltok.Egyenlőre maradok nála.Sajnos magánrendelésre nincs pénzem.

2009. okt. 14. 16:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Az 1. vagyok, mondtam is a dokimnak, hogy Szegeden kellett volna magánrendelést nyitnia, nekem is jobb lenne és ő is szegedi egyébként. Van még az Sztk-ban is 2 dokinő (sajnos a nevüket nem tudom), de Domonkos Istvánt kerüld el messzire. Ha itt jársz Szegeden, a Nagy Áruház mögött van az Sztk, a recepción meg tudják mondani a dokinők neveit és talán időpontot is tudnak adni.ó, ha úgy döntesz.
2009. okt. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Telefonálni nem nagyon lehet Szegedre mert vagy foglalt mindig vagy nem veszik fel.Utoljára mikor ott voltam akkor láttam,hogy a recepciós nő fére tette a kagylót.Most már tudom mért foglalt mindig és sokáig.
2009. okt. 15. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!