Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudom kivenni az...

Hogyan tudom kivenni az elszakadt tampont?

Figyelt kérdés
Nekem ma reggel elszakadt a huzója. Nem tudom kivenni. Mit tudok vele csinálni?
2008. jún. 23. 07:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtelt, akkor próbáld meg kinyomni. (mintha nagydolgodat végeznéd.) Ha nincs egészen megtelve a tampon, akkor nem nagyon tudom...
2008. jún. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem írnak-e valamit a tájékoztatóban ilyen esetekre? Én is a kinyomást gondolnám.
2008. jún. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen a kimyomás az beválhat. Ha nem,akkor sürgősen menj nőgyógyászhoz, mert súlyos gyulladást okozhat! Nem szégyen! Nekem szálak maradtak bent a tamponból és a doki szedte ki a szálakat!

2008. jún. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
menj dokihoz,mert lehetnek benned tampon maradványok. egyszer nekemis volt,akkor doki szedte ki,abszolút nem viselkedett bunkón,mondta,hogy jó, hogy jöttem.azóta obt használok,egyszer se volt ilyen probléma.
2008. jún. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
3. válaszadó vagyok! A doki a maradványokat szedte ki belőlem....ezt már mondtam....és azt mondta, hogy használjak inkább betétet, mert az jobb! Simán komoly gyulladásom lehetett volna. Ja, és ob. Flexiát használtam! Ami elm. jó és megbízható! :S
2008. jún. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Sajnos csak holnap tudok az orvoshoz menni, remélem még nem lesz késő!
2008. jún. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ja ezt nem ide akartam, bocsi! :)
2008. jún. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszerüen ki lehet venni ha legugolsz és két újjal meg lehet fogni. Én sosem huzom ki a zsinort mert idegesít hogy lóg.
2008. jún. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!