Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti hogy bírjátok elviselni...

Ti hogy bírjátok elviselni ebbe a nagy melegben a betétet?

Figyelt kérdés

Hiába cserélem 2-3 óránként akkor is rossz érzés.Beleizzadok meg azok a szagok.Próbáltam szoknyába de az se sokkal jobb.Tampont még nem szeretnék használni.

13/L



#betét menstruáció tampon
2013. jún. 22. 09:08
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Jobb is ha nem szeretnél tampont használni, mert egyáltalán nem egészséges.
2013. jún. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
legalább mini tampont próbáld ki
2013. jún. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

én is utálom, de több mint 20 éve nem tudtam a tampont megszokni (egyszer gyulladást kaptam tőle, azóta félek), ezért betétezek.

intim törlővel minden vécézésnél és cserénél felfrissítem magamat. és nem veszek alwayst, hanem a pamutos varáiciókat használom

2013. jún. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

rosszul bírom, totál beizzadok meg viszketek tőle

amúgy az always-nek van már nem műanyagos puha változata (always sensitive) csak sajnos ebben a kánikulában szinte mind1

2013. jún. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egész jól viselem,csak a vérzésem erősebb ebben a melegben,mint máskor.Cserélj gyakran,és ha van lehetőséged,akkor mosd le ott lent naponta többször.
2013. jún. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem is erősebb ilyen melegben, úgy vettem észre
2013. jún. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
83%
Hát elég rossz. Ahogy az elöttem szólók is mondták bele izzadok és elég "undi". Kitartás!
2013. jún. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!